تعمیرات ماکروفر آاگ AEG

برند آاگ

معرفی و تاریخچه برند آاگ

شرکت آاگ توسط آقای Emil Rathenau در سال ۱۸۸۳ میلادی با خرید امتیاز اختراعات توماس ادیسون  شرکت خود را با نام آاگ – AEG که مخفف عبارت “Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft AG” می باشد راه اندازی نمود ، این شرکت در آغاز اقدام به تولید تجهیزات برقی نظیر لامپ و موتور ژنراتور نمود .
در همان ابتدا شرکت آاگ درگیر تکنولوژی بسیار جدید برقی متناوب و یا برق AC بود و همین مساله باعث توسعه ی کارخانه در اوایل قرن بیستم شد و موجب نو آوری های بسیار زیادی در زمینه ی مهندسی برق با نام AEG گردید .
در همان زمان ها شرکت AEG وارد حوزه ی هواپیما و اتو موبیل شد ، در آن زمان تجهیزات برقی شرکت راه آهن آلمان نیز توسط شرکت آاگ تامین می شد .
در شروع جنگ جهانی دوم این شرکت بخش های عظیمی را که در بخش آلمان شرقی بود از دست داد . در اواخر دهه ی شصت این شرکت با شرکت تلفونکن ادغام شده و شرکت AEG- -Telefunken تاسیس شد .

مایکروفر چیست و چه مزایایی دارد ؟ برای جلوگیری از تعمیر ماکروفر آاگ چه کار کنیم ؟

مایکروفر – مایکروویو عبارت است از امواج رادیویی با طول موج کوتاه که مثل پرتوهای قابل رویت نور بخشی از طیف الکترو مغناطیسی را متشکل می شود. امواج کوتاه بیشتر برای برنامه های تلفن همراه رادار و تلویزیون بکار می رود .

در صنعت برای فرآوری مواد و در آشپزخانه ها و برای پخت غذا از این فناوری نیز استفاده می شود، این امواج دربرخورد با یک ماده ممکن است منعکس، منتشر یا جذب شوند.

مواد فلزی این امواج را به صورت کامل منعکس می کنند. مواد غیرفلزی مثل شیشه و پلاستیک امواج را از خود عبور می دهند و موادی که دارای آب هستند مانند غذاها انرژی این امواج را جذب خواهند کرد .

نحوه استفاده و نگهداری از ماکرفر آاگ

ماکرویو اختراع هیجان‌انگیزتری از اجاق‌گازها و فر‌ها بود، باید گفت مایکروفر هم کلاس کاری را بالا برد و هم  به همه اعضای خانه این فرصت را داد که استعداد آشپزی خود را با آن محک بزنند چرا که این دستگاه کارکرد بسیار ساده ای دارد و برای کار با ماکروفر نیاز نیست حتما آشپز حرفه ای باشید.

 

مزایا استفاده از مایکروویو

 

1- یخ زدایی سریع از مواد غذایی

استفاده از مایکروفر مزایای زیادی برای خانم های خانه دار دارد. با استفاده از این وسیله دیگر نیازی نبود برای برای یخ زدایی مواد غذایی منجمد مثل گوشت، مرغ یا سبزیجات ساعت‌ها منتظر بمانند، اجاق مایکروویو در عرض چند دقیقه این کار را  انجام می‌دهد.

2- حفظ عطر طبیعی غذا

 مزیت دیگر پخت با مایکروفر حفظ عطر طبیعی غذاست که باعث می‌شود نمک یا شکر بیش از مقدار لازم به غذا افزوده نشود. مایکروفر غذا را با رطوبت خودش می‌پزد. بنابراین لازم نیست چربی اضافی یعنی کره یا روغن به آن افزوده شود.

3- پخت و پز در کمترین زمان

مایکروفر غذا را در زمان کوتاه بدون افزودن آب یا چربی می‌پزد از طرفی همه انرژی در مایکروفر صرف پخت‌وپز می‌شود و برای گرم کردن ظرف یا طبقات فر هدر نمی‌رود بنابراین مایکروفر وسیله‌ای سازگار با مصرف بهینه انرژی است.

4- استفاده صحیح از ماکروفر

اگر می خواهید برای گرم کردن غذا و یا پخت و پز از ماکووویو استفاده کنید در این صورت فقط از ظروف شیشه ای و سرامیکی استفاده کنید بر روی ظروف خود در بگذارید و کمی آن را باز بگذارید تا رطوبت از آن خارج شودو اما هرگز ظروف پلاستیکی را داخل ماکروویو نگذارید.

در استفاده از مایکروویو توجه کنید که قطعات نازک سریع‌تر از قطعات ضخیم می‌پزند. توصیه می‌شود قطعات ناهمگون به نحوی در مایکروفر قرار گیرند که بخش ضخیم قطعه به سمت خارج سینی گردان و بخش نازک به سمت داخل باشد. بدین ترتیب، انرژی امواج مایکروویو، بیشتر روی کناره‌های محفظه پخت متمرکز می‌شود.

 

به منظور جلوگیری از خراب شدن و تعمیر ماکروفر آاگ برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره 41128-021 تماس بگیرید .

چرا باید برای تعمیر ماکروفر آاگ به آاگ سرویس اطمینان کنیم ؟

برگزاری کلاس های آموزشی بسیار منظم به منظور ارتقای سطح علمی کارشناسان

مقام اول در تعمیر ماکروفر آاگ در سطح شهر تهران

به کارگیری و استفاده از قطعات اورجینال آاگ

گارانتی محصول بعد از تعمیر

قیمت بسیار عادلانه برای تعمیر ماکروفر آاگ با نرخ مصوب اتحادیه

برآورد و پیشبینی قیمت حدودی قبل از انجام عملیات تعمیر

ایجاد انعطاف زمانی به منظور حضور در محل و انجام تعمیرات

دارا بودن کارشناسان و متخصصان کار آزموده

مراحل از تماس تا تعمیر مایکروفر آاگ AEG ( عیب یابی مایکروفر آاگ )

ابتدا با تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مایکروفر آاگ یعنی آاگ سرویس تماس حاصل فرمایید .

 

در صورت تماس با اپراتور آاگ سرویس برای شما مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

 

در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار مایکروفر آاگ ) به محل شما اعزام میگردد .

 

در اکثر موارد تعمیرات مایکروفر آاگ شما در همان محل انجام میگردد ، در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاص باشد به کارگاه مجهز آاگ سرویس حمل شده و سپس بعد از تعمیر ( تنها یک روز بعد ) به شما تحویل داده میشود .

 

تمامی خدمات مجموعه آاگ سرویس دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

 

چنانه ماکروفر آاگ خریداری نموده اید و نیاز به تعمیر آن دارید با شماره 41128-021 تماس حاصل نمایید .