خدمات پس از فروش آاگ

با نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ آشنا شوید !

 

مشتریان و کاربران محترم ماشین لباسشویی آاگ – AEG می توانند هم به صورت تلفنی در خواست ارسال تعمیر کار ماشین لباس شویی به محل مورد نظرشان را بکنند، و هم می توانند از طریق اینترنت و سایت ما یک سفارش ثبت کنند و مشکل ماشین لباسشویی خود را گزارش کنند تا مسئولان ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به سفارش آن ها رسیدگی کنند و بهترین تعمیر کاران و سرویس کاران حریفه ای مرکز آاگ سرویس را برای تعمیر ماشین لباسشویی شما به محل مورد نظر ارسال کنند.

توجه داشته باشید که بسیاری از مراکز و تعمیر کاران در سراسر کشور وجود دارند که ادعا می کنند در تعمیر ماشین لباسشویی آاگ تبحر و مهارت لازم را دارند. ولی برای اعتماد به این افراد و مراکز باید دلیل محکی داشته باشید. اگر حتی با احتمال بسیار ناچیزی، این افراد در کار خود مهارت و تخصص لازم را نداشته باشند و به جای تعمیر درست و اصولی ماشین لباسشویی آاگ شما، آن را خراب تر کنند و صدمات بیشتری به آن بزنند، و یا پس از گذشت مدتی بسیار کم بعد از تعمیر ماشین لباسشویی، دستگاه دوباره دچار مشکلات مشابه و حتی مشکلات بیشتر و پیچیده تری شود، این افراد هیچ گونه تضمینی برای کار خود به شما نخواهند داد.

در عوض می توانید با خیال آسوده از متخصصان و سرویس کاران حرفه ای و با سطح بالای دانش مرکز آاگ سرویس بهره ببرید و ماشین لباسشویی آاگ خود را با خیال راحت و بدون نگرانی از خرابی دوباره آن به دست تعمیر کاران حرفه ای ما بسپارید.

درضمن تعمیراتی که توسط تعمیر کاران آاگ سرویس انجام می شوند همگی دارای ضمانت نامه هستند و اگر پس از تعمیر ماشین لباسشویی شما مجددا دچار مشکل شود، ما در قبال آن مسئول خواهیم بود.

در فرآیند تعمیر ماشین لباسشویی آاگ توسط تعمیر کاران ما :

  • از بهترین لوازم و قطعات اورجینال استفاده می شود.
  • تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در اولویت و ارجح تر از تعویض قطعات قرار می گیرد.
  • ماشین لباسشویی تا حد ممکن از منزل مشتری و کاربر خارج نمی شود و سعی می کنیم دستگاه شما را در خانه شما تعمیر کنیم.
  • تا جای ممکن، سرویس دهی و تعمیر در همان روز ثبت سفارش شما و در خواست تعمیر کار انجام خواهد شد.
  • هیچ هزینه اضافی مبنی بر ساعات حضور تعمیر کار در منزل و محل مورد نظر شما به دوش شما اعمال نمی شود.
  • بهترین و خوش برخورد ترین تعمیر کاران ما با تعهد و حس مسئولیت بالا در خدمت شما قرار خواهند گرفت.

تعمیر لباسشویی آاگ

تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG یعنی آاگ سرویس با کسب سال ها تجربه در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و همچنین سرویس دهی لباسشویی های آاگ به اهمیت بالای لوازم بهداشتی که در خانه ها و محل های مختلف کاری و تجاری استفاده می شوند دارای اهمیت بسیار بالایی بوده که در نتیجه شرکت آاگ سعی داشته تا با رویکردی مشتری مدارانه کیفیت بسیار بالایی در لباسشویی های خود به مصرف کنندگان ارائه دهد که همین موضوع باعث هرچه بیشتر شدن طرفداران و مصرف کنندگان این برند شده است ، به این صورت که تمامی افرادی که به نوعی با برند آاگ سر و کار داشته اند و یا خریدی از آن انجام داده اند در خرید بعدی خود مطمئنا از همین برند خرید خواهند داشت ، یکی از اصول کاری برند آاگ این است که جنس مرغوب و با کیفیت نیازی به تبلیغ ندارد و تمامی این هزینه ها باید در بخش تولید و تحقیقات صرف شوند .

آاگ سرویس با برخورداری از تکنسین های بسیار حرفه ای آماده تعمیر لباسشویی آاگ شما خواهد بود

مرکز مجاز تعمیر لباسشویی آاگ AEG با بروز رسانی علمی و عملی کارکنان خود همه ساله دوره هایی بسیار تخصصی را برگزار می نماید که طی آن تمامی تکنسین ها و کارشناسان تعمیر لوازم خانگی آاگ AEG به لحاظ علمی و عملی ارتقای قابل توجهی پیدا می کنند ، از این رو شما می توانید با خیالی بسیار آسوده نسبت به تعمیر لوازم خانگی خودتان بدست مجموعه آاگ سرویس اقدام نمایید .

ما در کمترین زمان ممکن بعد از تماس شما نسبت به ارسال تکنسین تعمیر کار لباسشویی به محل سکونت شما اقدام میکنیم ، و با دریافت کمترین هزینه ممکن و مصرف قطعات اصل و اورجینال اقدام به نوسازی ، تعمیر و سرویس لباسشویی آاگ AEG شما خواهیم نمود .

هزینه کمتر

هزینه های اقتصادی

مرکز آاگ سرویس با توجه به تخصص بسیار بالا خود در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل وسیله شما پی خواهد برد و اولویت را نسبت به تعمیر و نه تعویض قطعات وسیله شما خواهد گذاشت .

کارشناس آاگ

تکنسین های حرفه ای

تمامی تکنسین ها و نیرو های متخصص و تعمیر کار مجموعه آاگ سرویس که در تهران مشغول به کار می باشند از حرفه ای ترین و زبده ترین افراد در این حوزه بوده که همه ساله با شرکت در دوره های تخصصی آاگ سرویس به لحاظ علمی و عملی به روز می شوند و آماده خدمت رسانی به شما می باشند .

سرعت در خدمات

خدمات سریع

آاگ سرویس با دارا بودن شعب و نمایندگی های متعدد در شهر تهران آماده تعمیر ماشین لباسشویی آاگ شما در سراسر استان تهران و البرز در سریع ترین زمان ممکن می باشد کافیست با ما تماس بگیرید ، در کمتر ار از ساعاتی در کنارتان هستیم .

 

چرا باید تعمیر لباسشویی آاگ – Aeg خود را به ما بسپارید ؟

 

برگزاری کلاس های آموزشی بسیار منظم به منظور ارتقای سطح علمی کارشناسان

مقام اول در تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در سطح شهر تهران

به کارگیری و استفاده از قطعات اورجینال آاگ

گارانتی محصول بعد از تعمیر

 

قیمت بسیار عادلانه برای تعمیر لباسشویی آاگ با نرخ مصوب اتحادیه

برآورد و پیشبینی قیمت حدودی قبل از انجام عملیات تعمیر

ایجاد انعطاف زمانی به منظور حضور در محل و انجام تعمیرات

دارا بودن کارشناسان و متخصصان کار آزموده

 

مشکلات متداولی که نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی آاگ دارند .

تعمیر و نگهداری از ماشین لباس شویی

ماشین لباسشویی ها هم با وجود اینکه از کیفیت بالایی برخوردارند، ولی گاهی به علل بی دقتی و غیره دچار خرابی و آسیب می شود، اگر چه تعمیر ماشین لباسشویی کاری تخصصی می باشد، ولی اگر عیب ها جزئی بود می توانید خودتان آن را برطرف کنید.

- عیب یابی در ماشین لباسشویی

بسیاری از ماشین های لباسشویی جدید دارای امکانات عیب یابی می باشند و کد خطا را نشان می دهد. اگر ماشین لباس شویی شما دچار عیب شد، اولین کاری که باید انجام دهید کشیدن آن از برق و جدا کردن شلنگ آب باشد.

- روند کار ماشین و عیب در آن

به طور کلی روندی که ماشین لباسشویی برای شستن لباس ها طی می کند، عبارت است از پر شدن، شستن، تخلیه آب و چرخش برای خشک کردن می باشد. در هر مرحله ممکن است دستگاه دچار خرابی و آسیب شود.

- تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی

یکی از آسیب هایی که خیلی از افراد با آن مواجه می شوند، عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی می باشد که دلیل اصلی آن می تواند خرابی در پمپ تخلیه باشد که باید تعویض شود. البته علل دیگری هم مانند مسدود شدن فیلتر پمپ و بسته شدن شیلنگ تخلیه می تواند عامل آن باشد.

- استفاده نشدن از پودر جاپودری

گاهی ماشین لباسشویی با وجود اینکه روشن است و کار می کند، ولی از پودر مخزن استفاده نمی کند، در این صورت اولین کار چک کردن نوع پودر است، و سپس جا پودری را بیرون آورده و رسوبات آن را بشورید، البته بهتر است هر شش ماه و یا یک سال این کار را یکبار انجام دهید.

- سرویس کاری ماشین لباسشویی

برای سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود با شماره 41128-021 تماس بگیرید .