تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آاگ سرویس آشنا شوید !

چنان چه مشکلات اساسی از قبیل خرابی قطعات یا بورد هوشمند برای ماشین طرفشویی آاگ شما پیش آمده باشد، می توانید با مرکز آاگ سرویس تماس بگیرید و ضمن تقاضای ارسال تعمیر کار متخصص و حرفه ای به محل مورد نظر شما و گرفتن مشاوره و راهنمایی رایگان از اپراتورهای خوش برخورد و با دانش آاگ سرویس، می توانید از اطلاعات زیر نیز با خبر شوید:

  • حد اکثر بازه زمانی لازم (بر اساس ساعت یا روز کاری) برای تعمیر یا تعویض قطعات ماشین ظرفشویی آاگ شما؛
  • بازه قیمت و محدوده هزینه تعمیر (به صورت حدودی – قیمت و هزینه نهایی تنها پس از اتمام تعمیر قابل محاسبه خواهد بود)، شامل تعویض قطعات و تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی آاگ؛ و
  • ساعت و روز ارسال تعمیر کار و سرویس کار متخصص (در سراسر تهران و در روزهای کاری) ماشین ظرفشویی به منزل شما؛

نکته دیگر که ممکن است برای بسیاری از مشتریان و کاربران ماشین ظرفشویی آاگ سوال باشد این است که از چه مواد شوینده ای باید در ماشین ظرفشویی استفاده کرد. به طور کلی می توانیم بگوییم که برای راه اندازی ماشین ظرفشویی شما به سه ماده اصلی نیاز پیدا خواهید کرد:

  • قرص مخصوص شستشو در ماشین ظرفشویی (شامل مایع یا پودر مخصوص شستشوی ظروف)؛
  • نمک مخصوص ماشین ظرفشویی (نمک مخصوص به منظور شستن قطعه ای در ماشین ظرفشویی به نام رزین به کار می رود؛ کار قطعه رزین گرفتن سختی آب لوله کشی در ماشین ظرفشویی است)؛ و
  • مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی (این مایع در دقایق پایانی شستشوی ظروف، همراه با بخار آب روی ظروف می نشیند و آن ها را برق می اندازد. بهتر است توجه داشته باشید که استفاده بیش از حد مجاز از مایع جلا دهنده ظروف باعث خش افتادن روی ظرف ها می شود و استفاده کمتر از حد مجاز از مایع جلا دهنده باعث لکه افتادن روی ظرف ها خواهد شد. به همین دلیل مقدار مصرف جلا دهنده باید دقیقا مطابق آن چه که در داخل دفترچه راهنمای ماشین ظرف شویی ذکر شده است باشد).

البته خوب است بدانید که بعضی از قرص های مخصوص ماشین ظرفشویی حالتی خاص دارند و هر سه این ماده ها را در خود به صورت یک جا جمع کرده اند و دیگر نیازی نیست شما هر کدام این ماده ها را به صورت جدا جدا بخرید. به نظر ما این نوع قرص های ماشین ظرفشویی که هر سه این مواد را دارند، مناسب تر هستند و عمر مفید عملکرد ماشین ظرفشویی را نیز افزایش می دهند.

 

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ AEG یعنی آاگ سرویس با کسب سال ها تجربه در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و همچنین سرویس دهی لباسشویی های آاگ به اهمیت بالای لوازم بهداشتی که در خانه ها و محل های مختلف کاری و تجاری استفاده می شوند دارای اهمیت بسیار بالایی بوده که در نتیجه شرکت آاگ سعی داشته تا با رویکردی مشتری مدارانه کیفیت بسیار بالایی در لباسشویی های خود به مصرف کنندگان ارائه دهد که همین موضوع باعث هرچه بیشتر شدن طرفداران و مصرف کنندگان این برند شده است ، به این صورت که تمامی افرادی که به نوعی با برند آاگ سر و کار داشته اند و یا خریدی از آن انجام داده اند در خرید بعدی خود مطمئنا از همین برند خرید خواهند داشت ، یکی از اصول کاری برند آاگ این است که جنس مرغوب و با کیفیت نیازی به تبلیغ ندارد و تمامی این هزینه ها باید در بخش تولید و تحقیقات صرف شوند .

آاگ سرویس با برخورداری از تکنسین های بسیار حرفه ای آماده تعمیر لباسشویی آاگ شما خواهد بود

مرکز مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ AEG با بروز رسانی علمی و عملی کارکنان خود همه ساله دوره هایی بسیار تخصصی را برگزار می نماید که طی آن تمامی تکنسین ها و کارشناسان تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ AEG به لحاظ علمی و عملی ارتقای قابل توجهی پیدا می کنند ، از این رو شما می توانید با خیالی بسیار آسوده نسبت به تعمیر لوازم خانگی خودتان بدست مجموعه آاگ سرویس اقدام نمایید .

ما در کمترین زمان ممکن بعد از تماس شما نسبت به ارسال تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ به محل سکونت شما اقدام میکنیم ، و با دریافت کمترین هزینه ممکن و مصرف قطعات اصل و اورجینال اقدام به نوسازی ، تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی آاگ AEG شما خواهیم نمود .

برند آاگ

تاریخچه برند آاگ Aeg و آشنایی با آن

مجموعه ی کمپانی AEG - آاگ توسط آقای امیل راتنو در سال 1883 میلادی و با تصاحب امتیازات خرید آقای توماس ادیسون شرکت آاگ را که مخفف نام "Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft AG" است را احداث نمود .
از فعالیت های اولیه این شرکت می توان به تولیدات تجهیزات برقی نظیر ژنراتور و لامپ اشاره نمود .
در سال های اولیه تاسیس شرکت آاگ این شرکت درگیری بسیار زیادی با تکنولوژی برق متناوب و یا برق AC داشت که همین امر پیشرفت بسیار شگرفی در راستای توسعه ی لوازم تولیدی این شرکت بوجود آورد .
بعد از این قدم مهم شرکت آاگ وارد حوزه ی اتوموبیل و هواپیما شد ، همچنین گفتنی است در آن دوران تجهیزات برقی شرکت آلمان توسط کمپانی آاگ AEG تهیه و تامین میشد .
در زمان شروع جنگ جهانی این شرکت دچار دو دستگی شد و بخش های بسیار بزرگی را که در آلمان شرقی بود از دست داد، بعده ها این شرکت با شرکت تلفونکن یکی شد و شرکت جدیدی با نام AEG-Telefunken احداث گردید .

ماشین ظرفشویی چیست ؟

ماشین ظرف‌شویی وسیله ای جدید و تازه در آشپزخانه‌های امروزی است. تا چند سال قبل، حتی جایی برای ماشین ظرف‌شویی در آشپزخانه‌ها در نظر نمی گرفتند. اما به مرور زمان، لوله‌های فاضلاب ظرف‌شویی‌ها و طراحی کابینت‌ها، جایی برای ماشین ظرف‌شویی‌ در نظر گرفته‌اند. ماشین ظرف‌شویی به سرعت جای خود را در آشپزخانه‌ها باز کرد و دیگر قرار نیست خانم‌های خانه دار مدت زمان زیادی را جلوی سینک ظرف‌شویی هدر دهند. این صرفه جویی در زمان، باعث افزایش فعالیت‌های مفید خانم‌های خانه دار شده است. خانم‌های  کارمند نیز در حال حاضر می‌توانند به راحتی و با استفاده از ماشین ظرف‌شویی ‌، زمان بیشتری را برای خانواده و کودکان خود در خانه بگذارند.

چرا برای تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ باید با آاگ سرویس تماس بگیرید ؟

برگزاری کلاس های آموزشی بسیار منظم به منظور ارتقای سطح علمی کارشناسان

مقام اول در تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در سطح شهر تهران

به کارگیری و استفاده از قطعات اورجینال آاگ

گارانتی محصول بعد از تعمیر

قیمت بسیار عادلانه برای تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ با نرخ مصوب اتحادیه

برآورد و پیشبینی قیمت حدودی قبل از انجام عملیات تعمیر

ایجاد انعطاف زمانی به منظور حضور در محل و انجام تعمیرات

دارا بودن کارشناسان و متخصصان کار آزموده

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

مراحل از تماس تا تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ AEG ( عیب یابی ظرفشویی آاگ )

ابتدا با تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مایکروفر آاگ یعنی آاگ سرویس تماس حاصل فرمایید .

 

در صورت تماس با اپراتور آاگ سرویس برای شما مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

 

در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار مایکروفر آاگ ) به محل شما اعزام میگردد .

 

در اکثر موارد تعمیرات ظرفشویی آاگ شما در همان محل انجام میگردد ، در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاص باشد به کارگاه مجهز آاگ سرویس حمل شده و سپس بعد از تعمیر ( تنها یک روز بعد ) به شما تحویل داده میشود .

 

تمامی خدمات مجموعه آاگ سرویس دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

 

چنانه ظرفشویی آاگ خریداری نموده اید و نیاز به تعمیر آن دارید با شماره 02141128 تماس حاصل نمایید .

مشکلات متداولی که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ دارند .

همیشه شستن ظرف ها بعد از غذا خوردن کاری سخت و کسل کننده به نظر می رسد، اما ماشین ظرفشویی کار انسان را بسیار راحت و آسان کرده است. ولی گاهی با وجود مراقبت از ماشین ظرفشویی باز ماشین ظرفشویی دچار خرابی می شود و نیاز به تعمیر پیدا می کند.

روال کار ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی خودش را از آب پر می کند و آب را با سرعت و فشار زیاد از طریق فواره هایی به ظروف می پاشد تا آنها را تمیز کند؛ در نهایت آب کثیف را تخلیه می کند و با پاشیدن آب بیشتر، ظروف را آبکشی می کند؛ پس از اتمام شست و شو هوا را گرم می کند تا ظرف ها خشک شوند، خرابی ماشین ظرفشویی می تواند در هر مرحله رخ دهد.

باقی ماندن ذرات غذا بر روی ظروف

با اینکه ماشین های ظرفشویی در شستن ظروف بسیار دقیق و تمیز عمل می کنند، ولی گاهی بعد از شستشو می بینیم که بر روی ظروف ذرات غذا باقی است، در این صورت احتمال دارد، فیلتر شستشو کثیف یا مسدود شده و یا در جای خود قرار نگرفته باشد و یا مجرای آب فشان کثیف شده باشد.

سفیدک زدن ظروف

اگر بعد از شستشوی ماشین ظرفشویی متوجه سفیدک زدن ظرف ها شدید، برای رفع مشکل می توانید مقدار پودر یا مایع جلا دهنده را چک کنید، در محفظه نمک را بررسی کنید تا درست بسته شود، درجه سختی آب را نگاه کنید شاید درست انتخاب نکردید و در نهایت از ماده پاک کننده بدون فسفات استفاده کنید.

شروع به کار نکردن ماشین ظرفشویی

برای افرادی که دست به آچار هستند، تعمیر ماشین ظرفشویی کار سختی نمی باشد، ابتدا باید قطعاتی که موجب شروع به کار ماشین می شود را شناسایی کنید و سپس آن ها را تعمیر و یا تعویض نماید. مشکل می تواند در قفل یا چفت در ظرفشویی، تایمر ماشین ظرفشویی، رله ی استارت موتور ظرفشویی و فیوز حرارتی باشد.

خشک نکردن ظروف

یکی از اختلالات شایع در ماشین ظرفشویی خوب خشک نکردن ظروف می باشد، که بیشترین دلیل آن روشن نشدن المنت گرمایی ماشین ظرفشویی و یا خرابی ترموستات باشد.