تعمیر جارو برقی الکترولوکس

تعمیر جارو برقی الکترولوکس

الکترولوکس، (به سوئدی: Electrolux) شرکت لوازم خانگی سوئدی و چندملیتی است، که در زمینه طراحی، ساخت و توزیع لوازم برقی خانگیو تجهیزات الکترونیکی حرفه‌ای فعالیت می‌نماید. ساختمان مرکزی این شرکت در شهر استکهلم قرار دارد.

شرکت الکترولوکس، با توجه به میزان درآمد، پس از شرکت ویرلپول به عنوان دومین تولیدکننده دستگاه‌های خانگی جهان، محسوب می‌شود.

محصولات شرکت الکترولوکس تحت نام‌های تجاری مختلف، تولید و عرضه می‌شوند. تمرکز اصلی محصولات این شرکت در درجه اول به تولید لوازم اصلی خانگی مانند جاروبرقی، همچنین وسایل خانگی حرفه‌ای، معطوف می‌باشد.

سهام شرکت الکترولوکس در بازارهای بورس اوراق بهادار استکهلم و بورس نزدک معامله می‌شود. این شرکت جزئی از شاخص اوام‌اکس به‌شمار می‌آید.

در چه صورتی نیاز به تعمیر جارو برقی الکترولوکس خود دارید ؟

جارو برقی وسیله‌ای است که به وسیله ی مکش کثافات و گرد و غبار را جمع‌ آوری می‌کند. بعضی از جاروبرقی‌ها نیز به وسیله آب کار می‌کنند. اولین جاروبرقی توسط شخصی به نام آیوز مک‌ گافی اختراع گردید و در ۸ ژوئن ۱۸۶۹ این اختراع در آمریکا به ثبت رسید. باوجوداین ، برخی بر این باورند که سازنده ی این دستگاه فردی آمریکایی به‌ نام دنیل هس می‌باشد.

اجزای جاروبرقی به دو قسمت اصلی الکتریکی و مکانیکی تقسیم می‌شود.

قسمت‌های استاتور (قسمت ساکن) ، کلکتور (کموتاتور) و جاروبکها ( زغال‌ها ) قسمت‌های الکترونیکی جاروبرقی را تشکیل می‌دهند.

سیم جمع کن، زباله دان و فیلتر قسمت‌های مکانیکی جاروبرقی را تشکیل می‌دهد.

 

راهنمای جلوگیری از تعمیر جارو برقی الکترولوکس

مراقبت و نگهداری از جارو برقی

در گذشته مردم برای جاور کردن خانه خود از جاورهای دستی استفاده می کردند که کاری سخت و اذیت کننده بود، ولی امروزه جاروبرقی کار جارو کردن را بسیار راحت نموده و کمک بزرگی برای خانم های خانه دار کرده، لذا در استفاده از جارو برقی باید دقت لازم را داشت تا کمتر خراب شود.

تخلیه کردن کیسه زباله

اولین نکته ای که در استفاده از جارو برقی باید به آن توجه کنید، تخلیه کسیه زباله آن می باشد، کیسه زباله جارو را باید به صورت منظم خالی کنید تا کامل پر نشود و به ماشین آسیب وارد نکند.

تمیز کردن فیلترهای جارو برقی

هر چند وقت یکبار فیلترهای جارو برقی را تمیز کنید، کثیف بودن فیلترهای جارو برقی به معنای کاهش کارآیی آن می باشد، مدل های مختلف جارو برقی دارای فیلترهای مختلف می باشد، از این رو، دفترچه راهنمای آن را به دقت مطالعه کنید.

مراقبت در استفاده از جاروبرقی

قبل از استفاده از جارو برقی اشغال های بزرگ را از زمین جمع کنید تا این اشغال در خرطومی جارو برقی گیر نکند، در زمان استفاده هم جارو برقی را یک دفعه به این طرف و آن طرف نکشید با آن به ملایمت برخورد کنید، برای حرکت دادن آن از خرطومی استفاده نکنید.

بررسی اتصالات جارو برقی

قبل از استفاده از جاروبرقی اتصالات آن را بررسی کنید و از درست بودن آنها اطمینان حاصل نماید، سپس جارو برقی را روشن کنید.

نحوه استفاده از جاور برقی

هر بار که جارو برقی را روشن می کنید، بیش از 15دقیقه از آن استفاده نکنید، بعد از 15 دقیقه جارو کردن آن را خاموش کنید و اجازه دهید دقایقی موتور آن استراحت کند و خنک شود.

کشیدن سیم جاروبرقی

هیچ وقت سیم جارو برقی را بیشتر از نیمه نکشانید، این سیم چندین متری دور قرقره ای قرار دارد. معمولا در سیم یک علامت وجود دارد که باید بیشتر از آن بیرون کشیدن نشود.

چرا باید با آاگ سرویس تماس بگیرید ؟

برگزاری کلاس های آموزشی بسیار منظم به منظور ارتقای سطح علمی کارشناسان

مقام اول در تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در سطح شهر تهران

به کارگیری و استفاده از قطعات اورجینال آاگ

گارانتی محصول بعد از تعمیر

قیمت بسیار عادلانه برای تعمیر جاروبرقی الکترولوکس با نرخ مصوب اتحادیه

برآورد و پیشبینی قیمت حدودی قبل از انجام عملیات تعمیر

ایجاد انعطاف زمانی به منظور حضور در محل و انجام تعمیرات

دارا بودن کارشناسان و متخصصان کار آزموده

تعمیر جارو برقی الکترولوکس

مراحل از تماس تا تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

ابتدا با تعمیرگاه و نمایندگی مجاز جاروبرقی الکترولوکس یعنی آاگ سرویس تماس حاصل فرمایید .

 

در صورت تماس با اپراتور آاگ سرویس برای شما مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

 

در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیر جاروبرقی الکترولوکس ) به محل شما اعزام میگردد .

 

در اکثر موارد تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس شما در همان محل انجام میگردد ، در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاص باشد به کارگاه مجهز آاگ سرویس حمل شده و سپس بعد از تعمیر ( تنها یک روز بعد ) به شما تحویل داده میشود .

 

تمامی خدمات مجموعه آاگ سرویس دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

 

چنانه جاروبرقی الکترولوکس خریداری نموده اید و نیاز به تعمیر آن دارید با شماره 41128-021 تماس حاصل نمایید .