تعمیر جاروبرقی AEG

با نمایندگی تعمیر جارو برقی آاگ سرویس آشنا شوید !

جاروبرقی های آاگ از سری جاروبرقی های بسیار پیشرفته و پیچیده ای هستند که تعمیر آن به دست افراد غیر متخصص و غیر حرفه ای به هیچ وجه ممکن نخواهد شد. بعضی از مشکلاتی که شما ممکن است در هنگام کار کردن با جاروبرقی های آاگ با آن ها مواجه شوید را در ادامه به شما ارائه می دهیم.

توجه داشته باشید که این مشکلات را خودتان نمی توانید حل کنید زیرا بسیار تخصصی و پیچیده هستند و حتما به کمک تعمیر کاران حرفه ای و سرویس کاران متخصص تعمیر جارو برقی نیاز پیدا خواهید کرد. پس در صورت مشاهده مشکلات زیر و مشکلات مشاه به آن ها در جاروبرقی آاگ خود با مرکز آاگ سرویس تماس بگیرید و تقاضای ارسال تعمیر کار کنید:

  • روشن نشدن جاروبرقی آاگ - دلیل ها: پریز برق ندارد - خراب شدن سیم پیچی داخلی دشتگاه - خراب بودن کلید قطع و وصل جاروبرقی - کثیف شدن یا خراب شدن ذغال های دستگاه – دوشاخه خراب است – سیم جمع کن برق را به داخل سیم ها ارسال نمی کند – رله سوخته است – قطع بودن مدار سری موتور – سوختن کامل موتور
  • کار کرد نا منظم جاروبرقی آاگ – دلیل ها: تنظیم نبودن یا به هم خوردن فاصله بین ذغال ها و تیغه دستگاه – نیم سوز شدن آرمیچر جاروبرقی آاگ – نیم سوز شدن کلاف های میدان در دستگاه.
  • پریدن فیوز در هنگام روشن کردن جاروبرقی – دلیل ها: رخ دادن اتصال کوتاه بین سیم های رابط در دستگاه –خراب شدن کلید قطع و وصل جاروبرقی – سوخته شدن موتور جارو برقی.
  • کم شدن و یا ضعیف شدن قدرت مکش جارو برقی آاگ – دلیل ها: پر شدن بیش از حد کیسه جارو برقی شما – کثیف شدن فیلتر دستگاه شما – عبور ناقص هوا از شیلنگ رابط جاروبرقی آاگ شما – کثیف بودن کلکتور دستگاه – موتور نیم سوز شده است – لوله های رابط سوراخ شده اند -
  • تولید صداهای نا هنجار از جاروبرقی آاگ در هنگام کار کردن – دلیل ها: شل شدن پروانه جاروبرقی آاگ شما – خراب شدن یکی از یاتاقان های دستگاه – معیوب بودن بلبرینگ های جاروبرقی شما -
  • لرزش زیاد هنگام کار کردن جاروبرقی – دلیل ها: خراب و یا شل شدن نگه دارنده لاستیکی جاروبرقی آاگ.

باز هم تاکید می کنیم که برای رفع این مشکلات (به غیر از تعداد معدودی که توسط خود شما قابل حل هستند) حتما از کمک متخصصان و تعمیر کاران کار آزموده و با تجربه کمک بگیرید تا مبادا با تعمیر نادرست جاروبرقی آاگ خودتان، هزینه های اضافی و آسیب های بیشتری را متحل شوید.

تعمیر جاروبرقی آاگ

تعمیرات جارو برقی آاگ AEG یعنی آاگ سرویس با کسب سال ها تجربه در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و همچنین سرویس دهی لباسشویی های آاگ به اهمیت بالای لوازم بهداشتی که در خانه ها و محل های مختلف کاری و تجاری استفاده می شوند دارای اهمیت بسیار بالایی بوده که در نتیجه شرکت آاگ سعی داشته تا با رویکردی مشتری مدارانه کیفیت بسیار بالایی در لباسشویی های خود به مصرف کنندگان ارائه دهد که همین موضوع باعث هرچه بیشتر شدن طرفداران و مصرف کنندگان این برند شده است ، به این صورت که تمامی افرادی که به نوعی با برند آاگ سر و کار داشته اند و یا خریدی از آن انجام داده اند در خرید بعدی خود مطمئنا از همین برند خرید خواهند داشت ، یکی از اصول کاری برند آاگ این است که جنس مرغوب و با کیفیت نیازی به تبلیغ ندارد و تمامی این هزینه ها باید در بخش تولید و تحقیقات صرف شوند .

آاگ سرویس با برخورداری از تکنسین های بسیار حرفه ای آماده تعمیر لباسشویی آاگ شما خواهد بود

مرکز مجاز جاروبرقی آاگ AEG با بروز رسانی علمی و عملی کارکنان خود همه ساله دوره هایی بسیار تخصصی را برگزار می نماید که طی آن تمامی تکنسین ها و کارشناسان تعمیر جاروبرقی آاگ AEG به لحاظ علمی و عملی ارتقای قابل توجهی پیدا می کنند ، از این رو شما می توانید با خیالی بسیار آسوده نسبت به تعمیر لوازم خانگی خودتان بدست مجموعه آاگ سرویس اقدام نمایید .

ما در کمترین زمان ممکن بعد از تماس شما نسبت به ارسال تکنسین تعمیر جاروبرقی آاگ به محل سکونت شما اقدام میکنیم ، و با دریافت کمترین هزینه ممکن و مصرف قطعات اصل و اورجینال اقدام به نوسازی ، تعمیر و سرویس جاروبرقی آاگ AEG شما خواهیم نمود .

آاگ

تاریخچه برند آاگ Aeg و آشنایی با آن

مجموعه ی کمپانی AEG - آاگ توسط آقای امیل راتنو در سال 1883 میلادی و با تساحب امتیازات خرید آقای توماس ادیسون شرکت آاگ را که مخفف نام "Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft AG" است را احداث نمود .
از فعالیت های اولیه این شرکت می توان به تولیدات تجهیزات برقی نظیر ژنراتور و لامپ اشاره نمود .
در سال های اولیه تاسیس شرکت آاگ این شرکت درگیری بسیار زیادی با تکنولوژی برق متناوب و یا برق AC داشت که همین امر پیشرفت بسیار شگرفی در راستای توسعه ی لوازم تولیدی این شرکت بوجود آورد .
بعد از این قدم مهم شرکت آاگ وارد حوزه ی اتوموبیل و هواپیما شد ، همچنین گفتنی است در آن دوران تجهیزات برقی شرکت آلمان توسط کمپانی آاگ AEG تهیه و تامین میشد .
در زمان شروع جنگ جهانی این شرکت دچار دو دستگی شد و بخش های بسیار بزرگی را که در آلمان شرقی بود از دست داد، بعده ها این شرکت با شرکت تلفونکن یکی شد و شرکت جدیدی با نام AEG-Telefunken احداث گردید .

در چه صورتی نیاز به تعمیر جارو برقی آاگ خود دارید ؟

جارو برقی وسیله‌ای است که به وسیله ی مکش کثافات و گرد و غبار را جمع‌ آوری می‌کند. بعضی از جاروبرقی‌ها نیز به وسیله آب کار می‌کنند. اولین جاروبرقی توسط شخصی به نام آیوز مک‌ گافی اختراع گردید و در ۸ ژوئن ۱۸۶۹ این اختراع در آمریکا به ثبت رسید. باوجوداین ، برخی بر این باورند که سازنده ی این دستگاه فردی آمریکایی به‌ نام دنیل هس می‌باشد.

اجزای جاروبرقی به دو قسمت اصلی الکتریکی و مکانیکی تقسیم می‌شود.

قسمت‌های استاتور (قسمت ساکن) ، کلکتور (کموتاتور) و جاروبکها ( زغال‌ها ) قسمت‌های الکترونیکی جاروبرقی را تشکیل می‌دهند.

سیم جمع کن، زباله دان و فیلتر قسمت‌های مکانیکی جاروبرقی را تشکیل می‌دهد.

 

راهنمای جلوگیری از تعمیر جارو برقی آاگ

مراقبت و نگهداری از جارو برقی

در گذشته مردم برای جاور کردن خانه خود از جاورهای دستی استفاده می کردند که کاری سخت و اذیت کننده بود، ولی امروزه جاروبرقی کار جارو کردن را بسیار راحت نموده و کمک بزرگی برای خانم های خانه دار کرده، لذا در استفاده از جارو برقی باید دقت لازم را داشت تا کمتر خراب شود.

تخلیه کردن کیسه زباله

اولین نکته ای که در استفاده از جارو برقی باید به آن توجه کنید، تخلیه کسیه زباله آن می باشد، کیسه زباله جارو را باید به صورت منظم خالی کنید تا کامل پر نشود و به ماشین آسیب وارد نکند.

تمیز کردن فیلترهای جارو برقی

هر چند وقت یکبار فیلترهای جارو برقی را تمیز کنید، کثیف بودن فیلترهای جارو برقی به معنای کاهش کارآیی آن می باشد، مدل های مختلف جارو برقی دارای فیلترهای مختلف می باشد، از این رو، دفترچه راهنمای آن را به دقت مطالعه کنید.

مراقبت در استفاده از جاروبرقی

قبل از استفاده از جارو برقی اشغال های بزرگ را از زمین جمع کنید تا این اشغال در خرطومی جارو برقی گیر نکند، در زمان استفاده هم جارو برقی را یک دفعه به این طرف و آن طرف نکشید با آن به ملایمت برخورد کنید، برای حرکت دادن آن از خرطومی استفاده نکنید.

بررسی اتصالات جارو برقی

قبل از استفاده از جاروبرقی اتصالات آن را بررسی کنید و از درست بودن آنها اطمینان حاصل نماید، سپس جارو برقی را روشن کنید.

نحوه استفاده از جاور برقی

هر بار که جارو برقی را روشن می کنید، بیش از 15دقیقه از آن استفاده نکنید، بعد از 15 دقیقه جارو کردن آن را خاموش کنید و اجازه دهید دقایقی موتور آن استراحت کند و خنک شود.

کشیدن سیم جاروبرقی

هیچ وقت سیم جارو برقی را بیشتر از نیمه نکشانید، این سیم چندین متری دور قرقره ای قرار دارد. معمولا در سیم یک علامت وجود دارد که باید بیشتر از آن بیرون کشیدن نشود.

چرا باید با آاگ سرویس تماس بگیرید ؟

برگزاری کلاس های آموزشی بسیار منظم به منظور ارتقای سطح علمی کارشناسان

مقام اول در تعمیر جاروبرقی آاگ در سطح شهر تهران

به کارگیری و استفاده از قطعات اورجینال آاگ

گارانتی محصول بعد از تعمیر

قیمت بسیار عادلانه برای تعمیر جاروبرقی آاگ با نرخ مصوب اتحادیه

برآورد و پیشبینی قیمت حدودی قبل از انجام عملیات تعمیر

ایجاد انعطاف زمانی به منظور حضور در محل و انجام تعمیرات

دارا بودن کارشناسان و متخصصان کار آزموده

تعمیر جاروبرقی AEG

مراحل از تماس تا تعمیر جاروبرقی آاگ AEG ( عیب یابی جاروبرقی آاگ )

ابتدا با تعمیرگاه و نمایندگی مجاز جاروبرقی آاگ یعنی آاگ سرویس تماس حاصل فرمایید .

 

در صورت تماس با اپراتور آاگ سرویس برای شما مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

 

در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار جاروبرقی آاگ ) به محل شما اعزام میگردد .

 

در اکثر موارد تعمیرات جاروبرقی آاگ شما در همان محل انجام میگردد ، در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاص باشد به کارگاه مجهز آاگ سرویس حمل شده و سپس بعد از تعمیر ( تنها یک روز بعد ) به شما تحویل داده میشود .

 

تمامی خدمات مجموعه آاگ سرویس دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

 

چنانه جاروبرقی آاگ خریداری نموده اید و نیاز به تعمیر آن دارید با شماره 41128-021 تماس حاصل نمایید .